Kontakta oss

Har du frågor eller synpunkter? Eller vill du felanmäla något på leden? Vi vill gärna veta!

Du oss enklast via formuläret nedan, eller på info@skaneleden.se.






Kontaktpersoner

För frågor rörande utveckling och press

Sofie Norrby

Utvecklare Skåneleden, Enheten för miljöstrategier, Region Skåne

Sofie.Norrby@skane.se

tfn +46 (0)44-3093505

sms +46 (0)76-8871106

För frågor rörande skötsel av leden använd formuläret till vänster eller kontakta:

Kenneth Joelssson

Koordinator Skåneleden, Stiftelsen Skånska Landskap

kenneth.joelsson@skane.se

tfn +46 (0)44-3093922

Sara Näsvall

Projektledare Skåneleden, Enheten för miljöstrategier, Region Skåne

Sara.Nasvall@skane.se

tfn +46 (0)44-3093259

sms +46 (0)70-6392068

Lene Hansson

Projektledare Vandringens år i Skåne 2016, Projektledare Region Skånes Ungdoms-satsning Skåneleden, Kulturarv och Folkhälsa, Enheten för miljöstrategier, Region Skåne

Lene.Hansson@skane.se

tfn +46 (0)44-3093142

sms + 46 (0)70-6391269

Marknadskoordinator

Josefine Carlsson

Skåneleden

josefine.carlsson@skane.se

tfn +46 (0)725-569987

Ledförvaltare

Magnus Malm

Stiftelsen Skånska Landskap

magnus.malm@skane.se

+46 (0)44-3093926

+46 (0)725-971328

Ledförvaltare

Manuela Kronen

Stiftelsen Skånska Landskap

manuela.kronen@skane.se

+46 (0)44-3093928

+46 (0)725-971327